Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i odbierz rabat w wysokości 20% na wszystkie bukiety w kwiaciarni FlowerDeal.pl bez ograniczeń czasowych.
Sonda
Czy podoba Ci się sklep?
O firmie
Firma „Kwiaciarnia Konstancińska” z siedzibą w Konstancinie jest kwiaciarnią działającą na terenie Warszawy i okolic od 1999 roku. Powstała w wyniku połączenia wspólnej wizji kilku doświadczonych florystów. Ich nowoczesne podejście do sprzedaży usług florystycznych zdobyte na niemieckim rynku spowodowało skonsolidowanie kilku kwiaciarni w jedną.

Dzięki działaniom podjętym na początku 1999 roku Kwiaciarnia Konstancińska wyszła naprzeciw oczekiwaniom rynku. Zdobyła zaufanie wśród klientów indywidualnych jak również instytucji. W swojej ofercie od samego początku posiadała również możliwość dostawy kwiatów na terenie całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość oferowanych usług i unikalne na rynku Warszawskim podejście do potrzeb klienta zaowocowało w 2005 roku rozpoczęciem rozmów dotyczących współpracy z Agencją Reklamową INTERNARTY TEAM. Agencja działająca na rynku turystyczno – rekreacyjnym, podjęła współpracę z Kwiaciarnią Konstancińską, której wynikiem było opracowanie strategii działania dla Kwiaciarni Konstancińskiej. Blisko dwu miesięczne prace doprowadziły do zawarcia umowy i włączenia Kwiaciarni Konstancińskiej do Grupy INTERNARTY TEAM. Wydarzenie to traktowane jest jako pionierskie zarówno w branży florystycznej, jak i marketingowej.

Wspólna wizja, przeprowadzone badania, rozpoznawalności marki i zadowolenia klientów spowodowały szybką realizację wyznaczonych wcześniej planów. W chwili obecnej Kwiaciarnia Konstancińska (www.FlowerDeal.pl dawnej www.KwiatowyPrezent.pl) jest w pełni funkcjonalną kwiaciarnią internetową, która realizuje zamówienia w 89% za pośrednictwem nowoczesnych technologii. Mając na uwadze chęć zwiększania konkurencyjności Grupa TimeAd.pl dawniej INTERNARTY TEAM podjęła decyzję o wprowadzeniu nowego, jeszcze bardziej nowoczesnego wizerunku firmy. Rozpoczęła promowanie nowej nazwy strony internetowej www.FlowerDeal.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl