Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i odbierz rabat w wysokości 20% na wszystkie bukiety w kwiaciarni FlowerDeal.pl bez ograniczeń czasowych.
Sonda
Czy podoba Ci się sklep?
Formy płatności

Formy płatności w kwiaciarni FlowerDeal.pl

 • Przelew bankowy na konto i przekaz pocztowy na adres firmy:
  Kwiaciarnia Konstancińska
  05-510 Konstancin – Chylice
  Ul. Długa 9

  Przelewy z krajowego konta: Kwiaciarnia Konstancińska
  Ul. Długa 9, 05-510 Konstancin – Jeziorna
  Bank Millennium S.A.
  Nr: 54 1160 2202 0000 0000 1166 6410

  Przelewy z zagranicy: Kwiaciarnia Konstancińska
  Ul. Długa 9, 05-510 Konstancin – Jeziorna
  Bank Millennium S.A.
  Nr: 54 1160 2202 0000 0000 1166 6410
  Kod SWIFT BIGBPLPW

  W przypadku dokonywania przelewu bankowego i przekazów pocztowych czas do uwidocznienia środków pieniężnych na koncie bankowym www.FlowerDeal.pl może być wydłużony. Ze względu na to, że wykonujemy tylko w pełni opłacone zamówienia te metody płatności prosimy stosować w przypadku dokonywania zamówień na Kwiatowe Prezenty z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem przed planowaną datą dostarczenia ich do Odbiorcy albo prosimy potwierdzać dokonanie płatności tą metodą poprzez nadesłanie do nas faxem (22 371 38 38) lub mailem kopii (info@flowerdeal.pl) dowodu dokonanej płatności.

  Płatności Shoper:
  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

  Serwis DotPay.pl wymaga od Nadawcy Kwiatowego Prezentu dokonania płatności w ciągu 15 minut. Jeśli serwis DotPay.pl w czasie 15 minut nie zauważy wpłaty Nadawcy Kwiatowego Prezentu na koncie serwisu, operacja płatności zostaje przerwana a zakup unieważniony.
  Jeśli jednak wpłata Nadawcy Kwiatowego Prezentu pojawi się na koncie serwisu w terminie późniejszym, serwis DotPay.pl utworzy z niej tzw. przedpłatę, którą kupujący może wykorzystać powtarzając zakup i płacąc wówczas tą przedpłatą.

 • Karta kredytowe i płatnicza:
  Transakcje przeprowadzane za pośrednictwem kart kredytowych:
  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro
  realizowane są za pośrednictwem systemu Płatności Shoper.

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 • Internetowe przelewy bankowe:
  Banki internetowe, takie jak mBank lub Inteligo oraz inne banki tradycyjne udostępniające operacje na koncie poprzez Internet umożliwiają swoim Klientom dokonywanie natychmiastowych przelewów między kontami wewnętrznymi tych banków. By wykonywać takie przelewy trzeba tylko wcześniej otrzymać z danego banku odpowiednio Kartę kodów (Inteligo) lub Listę haseł jednorazowych (mBank), token lub zgłosić wcześniej listę odbiorców (w BZ WBK, Lukas Bank). Serwis Płatności Shoper wykorzystuje tę właśnie możliwość natychmiastowego przelewu między kontami wewnętrznymi w tych bankach i posiada w nich konta serwisu. Jeśli jesteś Klientem jednego z banków obsługiwanych przez serwis Płatności Shoper możesz wykonać płatność natychmiastową i bezpośrednią za przesyłki kwiatowe i inne oferowane przez nas usługi, ze swojego konta w tym banku poprzez Internet.

  Po wyborze tego typu płatności serwis Płatności Shoper:
  - wywołuje okno ze stroną logowania danego banku
  - podpowiada dane do umieszczenia na formularzu przelewu, by przelew został dokonany na konto serwisu w danym banku i by został rozpoznany przez oprogramowanie serwisu Płatności Shoper

  Aktualnie Płatności Shoper obsługuje w ten sposób m.in.: Bank BPH, Bank Ochrony Środowiska, Bank PKO BP, BZ WBK - Przelew24, Citibank handlowy, ING Bank Śląski, Invest Bank, Kredyt Bank, Lukas Bank, mBank - mTransfer, MultiBank - MultiTransfer i Płacę z Inteligo.

Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl